Predajňa tapiet v Prievidzi

Pondelokotvorené na objednávku
Utorok9,30 -16,00 hod
Streda9,30 -16,00 hod
Štvrtok9,30 -16,00 hod
Piatokotvorené na objednávku
Sobotaotvorené na objednávku
Nedeľazatvorené

Mimo otváracích hodín je možnosť dohodnúť sa po telefonickej konzultácii.

Predajňa tapiet v Prievidzi

Od poradenstva po realizáciu

Tapetový svet je tu pre Vás už od Vašej prvej myšlienky mať tapetu. Nezáleží na tom, či chcete umiestniť tapetu do izby, obývačky, spálne, alebo do predajne, či kaviarne. Príďte nám povedať Vašu myšlienku a my ju doplníme o naše skúsenosti. Spolu tak vytvoríme krásny priestor, kde sa každý bude cítiť príjemne.

Skúsenosti, ktoré sú zárukou kvality

Za dlhú existenciu nášho tapetového štúdia sme realizovali už viac 10 000 m2 aplikácii tapiet. Rukami nám každý mesiac prejde nespočetné množstvo tapiet. Tapety aplikujeme ako v domácnosti, tak aj v komerčných prevádzkach, ako sú predajne, kaviarne, bary a iné. Vďaka tomu si dnes poradíme s každým podkladom a tapety vieme aplikovať tak, aby Vám slúžili dlho a neodlepovali sa.

Najširší výber v Prievidzi a okolí

V našom tapetovom štúdiu máme pre Vás na výber viac ako tisíc vzoriek tapiet rôznych vzorov a kvality.
Máme pre Vás tapety od základných papierových, cez krásne vliesové s krásnymi vzormi a imitáciou materiálov ako napríklad drevo, tehla. Samozrejmosťou je ponuka luxusných tapiet svetových značiek pre tých najnáročnejších klientov.

Tapetovanie – aká je cena za túto službu?

Tapetovanie je populárna metóda dekorácie interiéru, ktorá dokáže úplne zmeniť vzhľad a atmosféru miestnosti. Výber správnych tapet na stenu je kľúčovým krokom, ktorý by mal zohľadňovať nielen estetické požiadavky, ale aj cenu a kvalitu materiálu.

Na trhu je široká škála rôznych druhov tapet, ktoré sa líšia materiálom, textúrou, vzorom a cenou. Medzi najbežnejšie patrí:

  • Papierové tapety: Sú cenovo dostupné a ľahko sa aplikujú. Ich hlavnou nevýhodou je menšia odolnosť voči vlhkosti a opotrebeniu.
  • Vinylové tapety: Vďaka PVC vrstve sú odolnejšie voči vlhkosti a škvrnám, avšak sú drahšie ako papierové tapety.
  • Textilné tapety: Poskytujú luxusný vzhľad a sú odolné voči poškodeniu, ale ich cena je vyššia a vyžadujú odbornú montáž.
  • Netkané tapety: Sú vyrobené z kombinácie textilných a syntetických vlákien, čo im zaisťuje vysokú odolnosť a ľahkú inštaláciu. Ich cena sa pohybuje v strednej kategórii.

Ak máte záujem o tapetovanie alebo pomôcť s výberom tapiet, kontaktujte nás telefonicky alebo cez e-mail. Pracujeme po celom Slovensku.