Služby


Tapetovanie


Tapetovanie
Vaša cesta ku krajším stenám…
Tapetovanie ponúkame už od roku 2005 s cieľom vyplniť priestor na trhu v oblasti ponúkania kvalitných tapetárskych služieb na profesionálnej úrovni. Počas svojej existencie sme získali množstvo spokojných zákazníkov zo Slovenska , hľadajúcich kvalitné tapetovanie a priaznivu cenu. Naším prvoradým zámerom je náš 100% prístup a následná spokojnosť terajších aj budúcich zákazníkov v okresoch PD a okolie 150 km.
My Vás nebudeme ničím strašiť, ponúkať rôzne nezmysly, alebo Vám predávať drahé a nezmyselné služby. Budeme Vám predkladať riešenia, rady a pomáhať tak, aby ste jedného dňa mohli povedať „vybrali sme si dobre“. Realizácia tapiet na profesionálnej úrovni. Snažíme sa, aby pre klientov neboli slová služba, pomoc, rada len prázdnym pojmom. Riadime sa HESLOM: práca chvatná, málo platná. Naša práca si vyžaduje veľkú pozornosť a precíznosť nielen pri lepení , ale pri celom priebehu tapetovania. Len profesionálny tapetár zvládne nalepiť všetky druhy tapiet.
Nič pre nás nie je problém, všetko je výzva, vývoj ide dopredu a verte, že sa snažíme bežat rýchlo.
Behom toho všetkého radi prijmeme akékoľvek podnety k tomu, čo nám nejde, čo by nám mohlo ísť lepšie, alebo čo by Vás ešte viac uspokojilo. Tapetár je postavený na Vašich prianiach, preto sa nehanbite napísať nám o nich, alebo upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť či nedostatok, chceme dostať šancu napraviť ich.
Hovorí sa, že papier znesie všetko a preto najlepším spôsobom, ako vybrať práve nás, je oboznámiť sa s našimi referenciami, vidieť naživo priebeh prác pri tapetovaní alebo hotové diela
Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme realizovať sny krásneho domova.

[contact-form-7 id=”185″ title=”Kontaktný formulár 1″]

Cenník


Aktuálny cenník služieb za tapetovanie:

Garantujeme konečnú cenu za tapetovanie .

Služby zahrnuté v cene :

penetrácia podkladu – ZADARMO
orez dvere,zásuvky – ZADARMO
doprava – ZADARMO

Presadzujeme priateľský a férový prístup!

V prípade, že sa vám zdajú naše ceny drahšie ako konkurencia, tak dôvodom je aj to že my ponúkame kvalitu za ktorou si stojíme a neúčtujeme dodatočné náklady.

Tapetár, ktorý robí kvalitnú prácu a pracuje s kvalitnými materiálmi, taký nemá núdzu o zákazky, ale tapetár, ktorý nemá takú odbornosť a má problém získať zákazky, taký je nútený robiť i za nízke ceny.

Ak hľadáte kvalitné tapetovanie, odporúčame vám určite naše služby.

TEŠIME NA SPOLUPRÁCU!

Interior-Design-012

 


Potlač na okná


K našim službám patrí aj potlač na okná. Ukážky z tejto činnosti môžete vidieť nižšie

[oqeygallery id=3]

[/wptabcontent]